Künye
İmtiyaz Sahibi / Grantee
Abdurrahman ALTUN
a.altun@samsunhaber.com.tr
0546 473 0066
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Osman ÇETİN
osman@samsunhaber.com.tr

Editörler / Editors
Ayşe ÇON
ayse@samsunhaber.com.tr
Ramazan ERDOĞAN
ramazan@samsunhaber.com.tr
Burak DOĞAN
burak@samsunhaber.com.tr

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ahmet ÇİFTÇİ
ahmet@samsunhaber.com.tr
Muhabir / Reporter
Ramazan ERDOĞAN
ramazan@samsunhaber.com.tr
Berke Berkay BAŞARAN
berke@samsunhaber.com.tr

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Av. Metin YILDIRIM

Mali Müşavir / financial advisor
Murat ALP

Reklam /  Advertise
Abdurrahman ALTUN
a.altun@samsunhaber.com.tr
Tel: 0362 777 1152  

Adres
İcadiye Mah. Kazımpaşa Cad. No:38 Kat 3 Daire 8 Havza/SAMSUN
(Halk Bankası Üstü)
Tel: 0362 777 1152  

E-Mail
info@samsunhaber.com.tr

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
TE Bilişim Hizmetleri
Yer Sağlayıcı / Service Provider
Net İnternet

AA (Anadolu Ajansı) ve İHA (İHLAS HABER AJANSI) Abonesidir
    

YAYIN İLKELERİ

Samsunhaber.com.tr  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Samsunhaber.com.tr, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur

Yasal Bildirimler İçin

Samsunhaber.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,info@samsunhaber.com.tr  mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Metin Yıldırım tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir


Gizlilik Politikası
© Copyright 2013 SamsunHaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları SamsunHaber.com.tr’ye aittir. SamsunHaber.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar SamsunHaber.com.tr'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
SamsunHaber.com.tr'de ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. SamsunHaber.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the samsunhaber.com.tr. However, sometimes the SamsunHaber.com.truses third parties to process your information. SamsunHaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the SamsunHaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the SamsunHaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the SamsunHaber.com.tr and its services. When you use SamsunHaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the SamsunHaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
SamsunHaber.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.